trzeci-sezon-wiedzmina-moze-zostac-podzielony-na-czesci-jak-stranger-things

Trzeci sezon Wiedźmina może zostać podzielony na części jak Stranger Things

Jak podaje serwis NME, showrunnerka serialu Wiedźmin od platformy streamingowej Netflix – Lauren Schmidt Hissrich – ujawniła redakcji portalu Collider, iż nie wyklucza podzielenia trzeciego sezonu na dwie części. Najprawdopodobniej jest to rozważane ze względu na popularność serialu oraz całkiem sporą ilość efektów specjalnych. Hissrich potwierdziła jednak, że na ten moment cały zespół pracuje nad tym, aby wszystko było jednak gotowe w całości.

Trzeci sezon Wiedźmina może zostać podzielony na części jak Stranger Things

Jeszcze o tym nie rozmawialiśmy, ale na ten moment myślę, że tego nie wykluczam – widząc, co dzieje się w różnych serwisach streamingowych. Oczywiście, nie wypuścimy niczego, z czego nie będziemy niesamowicie dumni. Więc od tego zależy data premiery. I myślę, że będzie ciekawie. Mamy jeszcze naprawdę dużo czasu, około ośmiu miesięcy, zanim pojawi się trzeci sezon Wiedźmina. Zatem jeżeli Bóg pozwoli, uda się zrobić wszystko tak, aby było gotowe w tym samym czasie. Ale kto wie; zobaczymy, co się wydarzy.

W takim przypadku byłaby to kolejna – zaraz obok Stranger Things – produkcja Netfliksa, której sezon został udostępniony w odstępach czasowych. Nie pozostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na nowe informacje w tym temacie.