trzyletnie-ex-flagowce-samsung-z-wazna-aktualizacja-w-polsce.-zmiany-sa-istotne

Trzyletnie ex-flagowce Samsung z ważną aktualizacją w Polsce. Zmiany są istotne

Samsung Galaxy S10, Galaxy S10+ i Galaxy S10e otrzymały nową aktualizację systemu w listopadzie 2022 roku. Niestety, nie jest to Android 13 z One UI 5.0. Samsung wprowadził jednak kilka ważnych zmian, poprawek i udoskonaleń na swoje ponad 3-letnie flagowce.

Premiera smartfonów Samsung Galaxy S10 odbyła się na początku 2019 roku, a ja pamiętam polskie spotkanie prasowe tak, jakby odbyło się wczoraj.

Nie zmienia to jednak faktu, że czas leci, a seria Galaxy S10 ma już na karku 3,5 roku. Wiem jednak, że ciągle są wśród nas Maniacy, którzy ciągle korzystają z Galaxy S10, Galaxy S10+ lub Galaxy S10e.

Jeśli jesteś w tym gronie, to powinna do Ciebie trafić nowa aktualizacja.

Samsung Galaxy S10 z nową aktualizacją w 2022 roku

Samsung Galaxy S10: nowości w aktualizacji z listopada 2022 roku

Samsung Galaxy S10: nowości w aktualizacji z listopada 2022 roku / fot. Samsung

Nowa aktualizacja dla ekipy Galaxy S10 została podpisana ciągiem znaków G97xFXXUGHVJ5. Z tego, co widzę, powinna ona być już dostępna w Polsce, oczywiście na egzemplarzach pochodzących z wolnej sprzedaży.

Biorąc pod uwagę fakt, że Samsung Galaxy S10 dostał już trzy duże aktualizacje systemu, to najnowsza wersja oprogramowania nie wnosi Androida 13 z One UI 5.0. Przykro mi.

To jednak nie znaczy, że Samsung udostępnił tym trzylatkom same łatki zabezpieczeń. Tak, te najnowsze są datowane na październik 2022 roku (brawo Samsung), lecz zmian jest wyraźnie więcej.

Oficjalna lista zmian prezentuje się następująco:

    • Ulepszono stabilność aplikacji Aparat.

    • Poprawiono łączność i stabilność Bluetooth

    • Ogólna wytrzymałość urządzenia została poprawiona.

    • Poprawiono stopień zabezpieczenia urządzenia.

Jak widać, Samsung skupił się na ulepszeniach i poprawkach. Ciekawi mnie tylko sformułowanie Ogólna wytrzymałość urządzenia została poprawiona, które jest oficjalnym tłumaczeniem producenta.

Jeśli masz Galaxy S10, Galaxy S10+ lub Galaxy S10e, to daj proszę znać, jakie zmiany po aktualizacji rzuciły Ci się w oczy. Jeśli przy okazji myślisz o wymianie telefonu, to być może zainteresuje Cię Samsung Galaxy S23, który wkrótce zadebiutuje?

Wszytkie nowe przecieki o Samsung Galaxy S23. Data premiery, wolne ładowanie, 200 MP i co jeszcze?

Źródło