tworcy-gothic-remake-pokazali-nowy-wyglad-goblinow-zobaczcie-swietna-grafike

Twórcy Gothic Remake pokazali nowy wygląd goblinów Zobaczcie świetną grafikę

Na początku listopada Alkimia Interactive podzieliło się nową grafiką koncepcyjną z remake’u pierwszego Gothica, na której zaprezentowali krwiopijców. Po krótkiej przerwie bez nowych wieści o postępach prac nad grą, deweloperzy przypomnieli o swojej nadchodzącej produkcji kolejną grafiką, tym razem prezentującą gobliny. Małe, zielone i złośliwe stwory zyskały nieco więcej głębi niż swoje pierwowzory z oryginalnej wersji Gothica. Gobliny prezentują się naprawdę dobrze i miejmy nadzieję, że twórcom uda się zachować podobny klimat obozowisk niebezpiecznych stworów.

Twórcy Gothic Remake pokazali nowy wygląd goblinów Zobaczcie świetną grafikę

Gothic 1 Remake – twórcy podzielili się grafiką z nowym wyglądem goblinów

Te przebiegłe, małe stworzenia mogą denerwować nawet zatwardziałych poszukiwaczy przygód. Dla niedoświadczonych wojowników zwiastują nawet zagładę! Mogą cię szybko otoczyć i zaatakować wszystkie na raz, uzbrojone w maczugi, stare zardzewiałe miecze lub cokolwiek innego, co wpadnie im w ręce!

Gobliny są przebiegłe, a przede wszystkim mają lepkie ręce. Pamiętasz naszego starego przyjaciela Talasa z obozu na bagnie, który zgubił Almanach przez gang goblińskich rabusiów? Czas ponownie połączyć z nim siły i go odzyskać! – czytamy w opisie pod grafiką.

Na koniec przypomnijmy, że Gothic Remake zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Tytuł nie ma wyznaczonej daty premiery.

Gothic 1 Remake – twórcy podzielili się grafiką z nowym wyglądem goblinów, Twórcy Gothic Remake pokazali nowy wygląd goblinów Zobaczcie świetną grafikę