tworcy-undisputed-zapraszaja-na-testy-realistycznej-gry-o-boksie

Twórcy Undisputed zapraszają na testy realistycznej gry o boksie

O Undisputed wiemy już trochę – Steel City Interactive ujawniało ostatnio swój projekt na gameplayach. Teraz twórcy zapraszają do udziału w otwartych testach wersji beta trybu multiplayer. Będą one trwały od 4 do 6 listopada. W każdy z trzech dni będzie można grać w tytuł przez trzy godziny. Ogłoszenie twórcy wystosowali w formie materiału wideo, który publikujemy na dole tej wiadomości.

Twórcy Undisputed zapraszają na testy realistycznej gry o boksie

Jeśli jesteście zainteresowani zapisami i dalszymi szczegółami dotyczącymi beta-testów, wejdźcie na kartę Undisputed na Steamie. Tam wystarczy kliknąć w zielony przycisk “poproś o dostęp” i czekać na odzew ze strony twórców. Warto też nadmienić, że podczas testów będziemy mogli sprawdzić tryb w ograniczonym zakresie – twórcy udostępnią jedynie jedną arenę i czterech sportowców.

Undisputed – data premiery pozostaje nieznana

Steel City Interactive promuje Undisputed jako “najbardziej realistyczną grę o boksie, jaka powstała”. Tytuł ma zachwycać ładną grafiką i oferować wielu licencjonowanych bokserów. Daty premiery – choćby przybliżonej – na razie nie ujawniono. Na platformie Valve istnieje jedynie informacja, że Undisputed zadebiutuje “wkrótce”.