warhammer-40,000:-rogue-trader-z-zamknieta-alfa.-dostep-kosztuje-ponad-400-zl

Warhammer 40,000: Rogue Trader z zamkniętą alfą. Dostęp kosztuje ponad 400 zł

Warhammer 40,000: Rogue Trader z zamkniętą alfą. Dostęp kosztuje ponad 400 zł

W zeszłym miesiącu studio Owlcat Games zaprezentowali nowy gameplay trailer z Warhammer 40,000: Rogue Trader – pierwszej gry z gatunku cRPG osadzonej w uniwersum Warhammera 40,000. Tymczasem okazuje się, że już 7 grudnia zainteresowani będą mieli okazję wziąć udział w zamkniętych testach alfa wspomnianej produkcji. Niestety za możliwość sprawdzenia wczesnej wersji nadchodzącego dzieła twórców serii Pathfinder będzie trzeba słono zapłacić.

Wkrótce ruszają zamknięte testy alfa Warhammer 40,000: Rogue Trader

Zgodnie z przekazanymi informacjami, dostęp do zamkniętych testów alfa Warhammer 40,000: Rogue Trader otrzymają gracze, którzy zdecydują się złożenie zamówienia przedpremierowego na jedno z dwóch specjalnych wydań gry. Pierwszym z nich jest wyceniony na 99 dolarów (około 440 zł) Developer’s Digital Pack, który oprócz samej gry zawierać będzie również zestaw wirtualnych dodatków.

Drugim sposobem na wzięcie udziału w zamkniętej alfie Warhammer 40,000: Rogue Trader jest złożenie zamówienia przedpremierowego na Edycję Kolekcjonerską, która kosztuje 299 dolarów (około 1326 zł) i zawiera zarówno cyfrowe dodatki, jak i fizyczne gadżety w tym m.in. figurkę czy też artbook. Zamówienia można składać na oficjalnej stronie gry pod tym adresem.

Na koniec przypomnijmy, że Warhammer 40,000: Rogue Trader powstaje wyłącznie z myślą o komputerach osobistych. Niestety wciąż nie znamy nawet przybliżonej daty premiery gry. Zainteresowanych zachęcamy natomiast do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi nadchodzącej produkcji twórców serii Pathfinder.