wciaz-trwa-wielkie-rozdawnictwo-w-epic-games-store.-jakie-gry-dostajemy-za-darmo?

Wciąż trwa wielkie rozdawnictwo w Epic Games Store. Jakie gry dostajemy za darmo?

W Epic Games Store trwa świąteczny festiwal promocji – na graczy jeszcze przez najbliższe dni czekają udane produkcje do odebrania! Jakie darmowe gry przygotował sklep?

Już ponad tydzień temu w sklepie internetowym Epic Games Store wystartowała wielka świąteczna promocja, w ramach której do internautów codziennie o 17:00 trafia nowa gra, zupełnie za darmo.

Epic Games otworzył promocję z produkcją Bloons TD 6, czyli grą z gatunku tower defense. W rozgrywce wcielamy się w rolę małp, które muszą odeprzeć ataki różnych potworów. To była jednak dopiero rozgrzewka.

Później w ręce internautów trafiły bowiem kolejno produkcje Horizon Chase Turbo, Costume Quest 2, Sable, Them’s Fightin’ Herds, Wolfenstein: The New Order, Lego Builder’s Journey oraz Fallout 1, 2 i Tactics: Brotherhood of Steel. Jest więc w czym wybierać.

darmowe gry

fot. Epic Games Store

Darmowe gry w Epic Games Store – dziewiąty tytuł

Dziś Epic Games oddaje w nasze ręce już dziewiąty prezent. Tym razem to produkcja Encased z 2021 roku, za którą w standardowej cenie zapłacimy aż 129 złotych.

To taktyczna turowa gra RPG opracowana przez studio Dark Crystal Games. Twórcy inspirowali się przy jej tworzeniu takimi tytułami jak Fallout czy Wasteland oraz sowiecką powieścią science-fiction Roadside Picnic. Wiemy już więc, jakiego klimatu można się spodziewać.

Encased cieszy się dobrym odbiorem widowni – aż 79% opinii dotyczących gry na platformie Steam jest pozytywnych. Warto więc spróbować swoich sił w rozgrywce, szczególnie skoro nic nie kosztuje.

darmowe gry

Encased/ fot. producenta

Już jutro o godzinie 17:00 w sklepie pojawi się kolejna gra, dostępna przez kolejne 24 godziny. Sklep nie zdradza, jakie tytuły jeszcze na nas czekają, dlatego każdego dnia będzie to dla nas niespodzianka. Epic Games Store rozdaje prezenty aż do 5 stycznia.

Aby korzystać z codziennych promocji, należy posiadać konto na stronie internetowej Epic Games Store. Rejestracja podobnie jak gry również jest bezpłatna

Przeczytaj również

Debiut potężnych, odpornych smartfonów z baterią 9600 mAh. Jest promocja na start