wiedzmin-3-na-ps5-na-kolejnym-porownaniu-z-ps4.-gra-przeszla-ogromna-przemiane

Wiedźmin 3 na PS5 na kolejnym porównaniu z PS4. Gra przeszła ogromną przemianę

W przyszłym tygodniu zadebiutuje darmowa aktualizacja dla konsol nowej generacji i komputerów osobistych do Wiedźmina 3. Jeszcze w listopadzie CD Projekt RED zaprezentował pierwszy gameplay z ulepszonej wersji swojej gry, pokazując zmiany graficzne, jakie zaszły w tytule. W ostatnim czasie pojawiło się wiele nowych informacji dotyczących update’u, w tym kolejne oficjalne materiały, a także szczegółowa lista ulepszeń, na jakie fani gry będą mogli liczyć. W sieci nie brakuje również licznych porównań nowej wersji Wiedźmina 3 do tej oferowanej na konsolach poprzedniej generacji. Najnowsza prezentuje bezpośrednio porównanie fragmentów rozgrywki obu wydań gry.

Wiedźmin 3 na PS5 na kolejnym porównaniu z PS4. Gra przeszła ogromną przemianę

Na poniższym filmie możemy zobaczyć, jak next-genowy Wiedźmin 3 na PlayStation 5 prezentuje się w zestawieniu z wersją na PlayStation 4. Autor materiału zestawił ze sobą wydanie gry na PS4 oraz na PS5 w dwóch graficznych trybach: performance oraz ray tracingu. Bez trudu możemy zauważyć, że nowa wersja niezależnie od wybranego trybu prezentuje się dużo lepiej niż na poprzedniej generacji. Wrażenie robi nie tylko poprawione oświetlenie, ale również zwiększony zasięg rysowania obiektów, jak również jakość tekstur, szczególnie samego Geralta, którego blizny są jeszcze bardziej widoczne.

Przypomnijmy, że aktualizacja do Wiedźmina 3: Dziki Gon zadebiutuje już 14 grudnia. Update będzie darmowy dla posiadaczy gry w wersji na PC, Xbox One i PlayStation 4.

Wiedźmin 3 – nowe porównanie next-genowej wersji