wiedzmin-sirius-z-nowymi-informacjami.-oferty-pracy-ujawniaja-kolejne-szczegoly

Wiedźmin Sirius z nowymi informacjami. Oferty pracy ujawniają kolejne szczegóły

Wczoraj CD Projekt RED ujawniło swoje długoletnie plany, wśród których znalazło się kilka nowych gier z serii Wiedźmin. Jedną z nich jest produkcja o nazwie kodowej Wiedźmin Sirius tworzona przez The Molasses Flood. Deweloperzy podczas prezentacji ujawnili, że będzie to tytuł nastawiony zarówno dla pojedynczego gracza, jak również oferujący rozgrywkę wieloosobową. Teraz za sprawą ofert pracy wystawionych przez studio, poznaliśmy nowe szczegóły dotyczące tego projektu.

Wiedźmin Sirius z nowymi informacjami. Oferty pracy ujawniają kolejne szczegóły

Wiedźmin Sirius – nowe szczegóły

The Molasses Flood obecnie poszukuje starszego projektanta poziomów. W opisie znajdziemy informację, że jednym z zadań osoby przyjętej na to stanowisko będzie tworzenie „proceduralnie generowanego środowiska”. Studio potrzebuje również głównego projektanta poziomów, który będzie odpowiadał za „generowanie poziomów ręcznie i proceduralnie”.

Oferty pracy ujawniają również stan samego projektu, który najwyraźniej znajduje się na wczesnym etapie. Najwyraźniej na premierę gry ukrywającą się obecnie pod nazwą Wiedźmin Sirius będziemy musieli poczekać jeszcze co najmniej parę lat.