wiem,-na-jakich-telefonach-realme-pojawi-sie-realme-ui-4.0!-kiedy-aktualizacja-i-co-nowego?

Wiem, na jakich telefonach realme pojawi się realme UI 4.0! Kiedy aktualizacja i co nowego?

Debiut serii realme 10 zaowocował nadkładką realme UI 4.0 z systemem Android 13. Tym razem firma poinformowała, że skórka zostanie wprowadzona także na pozostałych smartfonach. Kiedy można oczekiwać daty aktualizacji?

  • Nakładka realme UI 4.0 bazuje na systemie Android 13.
  • Pierwsze modele testujące skórkę to: realme 10 Pro oraz realme 10 Pro+.
  • Nowy interfejs pojawi się na pozostałych smartfonach już za kilka chwil!

Najnowsza nakładka realme UI 4.0 pojawi się już za chwilkę!

Modele realme 10 Pro i realme 10 Pro+ pojawiły się w Chinach w połowie ubiegłego miesiąca. Premiera odbyła się dokładnie 17 listopada 2022 roku. Największym atutem wspomnianych smartfonów zdecydowanie był ich niespotykany dotąd w segmencie — ekran.

Ponadto średniaki przybyły z nakładką realme UI 4.0 na pokładzie. Co czyni z nich pierwsze telefony, które uruchomiły najnowszą skórkę na systemie operacyjnym Android 13.

Jeżeli chodzi o globalny debiut smartfonów, to odbędzie się 8 grudnia 2022 roku. Data jest równoznaczna z zaprezentowaniem interfejsu w wersji 4.0. Później powinny wystartować pierwsze testy beta i aktualizacje.

Jesteś ciekawy, jakie smartfony załapią się na nową aktualizację? Oto pełna lista modeli, które otrzymają Androida 13.

Oto pełna lista telefonów realme z aktualizacją do Android 13. Rozczarowani?

P.S. Oś czasu nie nie wspomina, czy telefony otrzymają realme UI 4.0, czy 3.0.

Co konkretnie wprowadzi nowa nakładka?

realme UI 4.0

realme UI 4.0 / fot. via @MadhavSheth1

Użytkownicy będą mogli korzystać z układu w stylu karty, który pomoże w grupowaniu i segmentowaniu ważnych informacji w różnych przedziałach.

realme UI 4.0

realme UI 4.0 / fot. via @MadhavSheth1

Aby zapewnić spersonalizowaną obsługę telefonu, wprowadzono inteligentny, zawsze włączony wyświetlacz, interaktywne panele, ekscytujące animacje emotikonów, a także rekomendacje.

realme UI 4.0

realme UI 4.0 / fot. via @MadhavSheth1

Dzięki potężnemu silnikowi Dynamic Computing Engine w realme UI 4.0 poprawiono ogólną wydajność o 10%. Udało się także wydłużyć żywotność baterii podczas grania o 4,7%.

realme UI 4.0

realme UI 4.0 / fot. via @MadhavSheth1

realme UI 4.0 ma także nowe narzędzie do ochrony prywatności – Private Safe, oparte na Advanced Encryption Standard. Dodano również nową funkcję o nazwie „Auto Pixelate”. Dzięki temu narzędziu można chronić prywatne informacje.

Źródło