wild-hearts-na-epickim-zwiastunie.-tworcy-prezentuja-potezne-kreatury

Wild Hearts na epickim zwiastunie. Twórcy prezentują potężne kreatury

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami podczas The Game Awards doczekaliśmy się nowego materiału z Wild Hearts. Twórcy podzielili się trailerem, który został poświęcony epickim stworom, zamieszkującym świat gry. Zachęcamy do zapoznania się z wideo.

Wild Hearts na epickim zwiastunie. Twórcy prezentują potężne kreatury

Z czym będziemy walczyć w Wild Hearts?

Wild Hearts określane jest przez twórców mianem wyjątkowej gry myśliwskiej. W starciach z bestiami nieocenioną pomocą okaże się technologia, która da nam przewagę podczas wymagających pojedynków. Będziemy mogli stawić im czoła solo lub wspólnie z innymi graczami w trybie multiplayerowym. Warto zaznaczyć, że Wild Hearts tworzone jest przez Omega Force, japońskie studio odpowiedzialne za serię Dynasty Warriors.

“Kemono są wcieleniem siły natury. Te olbrzymie bestie z czasem spoiły się z żywiołami przyrody, dostosowując otoczenie do swoich potrzeb. Zobacz, jak prezentują się najbardziej brutalne, piękne i wzbudzające podziw kemono: siewca śmierci, Amaterasu i złota zamieć. Przekonaj się, w jaki sposób wykorzystają siłę natury przeciwko tobie i innym łowcom i zacznij się uczyć, jak możesz je pokonać”czytamy w opisie gry na Steam.

Na koniec przypomnijmy, że Wild Hearts zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 17 lutego 2023 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się ze szczegółami na temat długości rozgrywki.