witchfire-zachwyca-na-nowym-zwiastunie.-gra-otrzyma-wsparcie-dla-nvidia-dlss-3

Witchfire zachwyca na nowym zwiastunie. Gra otrzyma wsparcie dla Nvidia DLSS 3

Witchfire zachwyca na nowym zwiastunie. Gra otrzyma wsparcie dla Nvidia DLSS 3

Już w połowie października dowiedzieliśmy się, że na debiut Witchfire we wczesnym dostępie będzie trzeba poczekać nieco dłużej, ponieważ twórcy zdecydowali się rozszerzyć starcia z oponentami na cały otwarty świat. Wczoraj natomiast studio The Astronauts postanowiło przypomnieć graczom o swojej nadchodzącej produkcji. Rodzimy zespół opublikował więc nowy zwiastun z fragmentami rozgrywki.

Nowy zwiastun Witchfire prezentuje działanie funkcji Nvidia DLSS 3

Wspomniany materiał wideo pozwala po raz kolejny sprawdzić, jak Witchfire prezentuje się w akcji. W zwiastunie nie brakuje bowiem fragmentów rozgrywki przedstawiających dynamiczne starcia z oponentami z wykorzystaniem broni palnej i nadprzyrodzonych mocy. Trailer zapowiada również, że produkcja studia The Astronauts będzie korzystać z funkcji Nvidia DLSS 3, która powinna pozytywnie wpłynąć na płynność animacji.

DLSS 3 pozwala osiągnąć pozornie niemożliwą wysoką liczbę klatek na sekundę bez uszczerbku dla efektów wizualnych. Byłoby to nie do pomyślenia w grze takiej, jak Witchfire, która jest zarówno pełna akcji, jak i piękna – mówi Adrian Chmielarz, dyrektor kreatywny gry i współzałożyciel The Astronauts.

Przypomnijmy, że Witchfire zmierza obecnie wyłącznie na komputery osobiste. Zgodnie z zapowiedziami produkcja ma zadebiutować we wczesnym dostępie na początku bieżącego roku. Niestety na ten moment nie znamy dokładnej daty premiery gry w Early Access. Tymczasem rzućcie okiem na najnowszy zwiastun i dajcie znać, jak podoba Wam się nadchodzące dzieło The Astronauts.