world-war-3-z-kolejna-polska-mapa-i-innymi-nowosciami.-plany-rozwoju-gry

World War 3 z kolejną polską mapą i innymi nowościami. Plany rozwoju gry

Przedstawiciele polskiego studia The Farm 51 zaprezentowali harmonogram zawartości dla pierwszego roku wsparcia gry World War 3. Całkiem niedawno produkcja przeszła na model free-to-play. Po niezbyt dobrym odbiorze otwartej bety przez liczne problemy techniczne i długie kolejki deweloperzy skupili się na naprawianiu swojego dzieła, a teraz postanowili skupić się na dodawaniu nowej zawartości.

World War 3 z kolejną polską mapą i innymi nowościami. Plany rozwoju gry

World War 3 – harmonogram zawartości dla 1. roku

Otwarta beta oznacza początek ROKU 1 w World War 3, podczas którego możecie się spodziewać czterech potężnych aktualizacji zawartości o nazwie Operacje. Zapoznajcie się z nowym harmonogramem dla zawartości ROKU 1, aby zobaczyć, co czeka na was w World War 3!

World War 3 – harmonogram zawartości dla 1. roku, World War 3 z kolejną polską mapą i innymi nowościami. Plany rozwoju gry

Rok 1 dostarczy społeczności m.in. nowe tryby gry: drużynowy tryb dominacji CQB, FUBAR (immersyjny tryb dla piechoty na dużą skalę) oraz cel o wysokim znaczeniu (HVT). Oprócz tego twórcy zadbali o nowe mapy w Chinach, Korei Południowej czy Polsce, aczkolwiek na tę ostatnią poczekamy – niestety – najdłużej, bo do września przyszłego roku. W ramach Operacji, czyli czegoś w rodzaju sezonów, w grze pojawią się wyzwania, za których ukończenie odblokujemy nagrody z przepustki bojowej (ze ścieżki darmowej oraz premium). Deweloperzy podkreślają, iż terminy debiutów operacji są przybliżone i mogą ulec zmianie.