wybitna-cena-garmin-fenix-6x-pro-w-promocji!-to-genialny-smartwatch

Wybitna cena Garmin Fenix 6X Pro w promocji! To genialny smartwatch

Garmin Fenix 6X Pro to smartwatch naszpikowany technologią, jeden z najlepszych na rynku. Dzięki świetnej promocji kupisz go teraz w znakomitej cenie. Sprawdź, co potrafi Fenix 6X Pro. Czy wyląduje na Twoim nadgarstku?

Garmin Fenix 6X Pro to bestia wśród smartwatchy, zwłaszcza dla sportowców i osób aktywnych. Dzięki dobrej promocji kupisz ten inteligentny zegarek w świetnej cenie.

Garmin Fenix 6X Pro w kuszącej cenie

Niemiecki Amazon sprzedaje smartwatch Garmin Fenix 6X Pro w kolorze czarnym w ok. 1730 złotych, a obecnie nie znajdziesz w Polsce lepszej oferty. By uzyskać taką cenę, musisz zaznaczyć kupon promocyjny, jak na obrazku powyżej.

Garmin Fenix 6X Pro Ceneo

Fenix 6X Pro to mistrzowski smartwatch

Garmin Fenix 6X Pro to jeden z najlepszych smartwatchy sportowych na rynku. W jego wyposażeniu znajdziemy tonę rozwiązań technologicznych, które pomogą nam w dbaniu o formę i zdrowie.

Garmin Fenix 6X Pro / fot. producenta

Garmin Fenix 6X Pro / fot. producenta

Omawiany smartwatch całodobowo mierzyć tętno, sprawdzi też saturację dzięki pulsoksymetrowi. Co ważne, na jednym ładowaniu może robić to nawet 21 dni (w trybie zegarka). Gdy korzystamy z GPS, Fenix 6X Pro może działać do 15 godzin.

Skoro już wspomniałem o nawigacji, to dodam jeszcze, że Garmin dorzucił mapy Europy TopoActive oraz funkcję Trendline do wyznaczania tras. Fenix 6X Pro będzie więc dzielnie towarzyszył Ci na wyjazdach, także tych ekstremalnych (dzięki MIL-STD-810G i wodoszczelności 10 ATM).

Warto też podkreślić, że Garmin Fenix 6X Pro obsługuje płatności zbliżeniowe dzięki Garmin Pay. Warto sprawdzić przed zakupem, czy Twój bank wspiera tę usługę.

Nie mam żadnych wątpliwości co do tego, że Garmin Fenix 6X Pro zasługuje na miejsce we wszelkich możliwych zestawieniach najlepszych smartwatchy na rynku:

Najlepszy smartwatch, czyli jaki? TOP-10 (czerwiec 2022)

Nie przegap kolejnej promocji

Łowcy Promocji techManiaK.PL

Jeżeli szukasz przecen i promocji i nie chcesz przegapić dobrych okazji, zachęcam do śledzenia naszego maniaKalnego profilu Łowcy Promocji na facebooku. Codziennie sprawdzamy co ciekawego można znaleźć w Sieci.