wybitna-oferta-tygodnia-w-orange-na-zestaw-urzadzen-samsung-–-bez-abonamentu!

Wybitna oferta tygodnia w Orange na zestaw urządzeń Samsung – bez abonamentu!

Samsung Galaxy Z Flip 4 może być Twój w bardzo atrakcyjnym zestawie w nowej ofercie tygodnia Orange (bez abonamentu). Promocja jest na tyle dobra, że warty ponad tysiąc złotych zegarek w zasadzie otrzymujemy w prezencie!

Nowa odsłona cyklicznej oferty tygodnia od Orange to tym razem okazja do zakupu urządzeń Samsunga w bardzo atrakcyjnych cenach.

Mowa tu o zestawie ze składanym smartfonem Samsung Galaxy Z Flip 4 5G w wariancie 512 GB oraz smartwatchem Samsung Galaxy Watch 4 44 mm w wariancie z LTE i eSIM.

Zestaw Samsung w rewelacyjnej promocji Orange

Samsung Galaxy Z Flip 4 z Galaxy Watch 4 w ofercie tygodnia w Orange

Taki komplet kupimy w pomarańczowej sieci za 5450 złotych – i to bez abonamentu. Orange proponuje też wygodne raty – 36 rat 0% po 151,39 złotych.

Dla przypomnienia, na rynku w oficjalnej polskiej dystrybucji sam smartfon kupimy za 5449 złotych. Smartwatch to natomiast koszt około 1199 złotych.

samsung

Samsung Galaxy Z Flip 4 / fot. gsmManiaK.pl

Urządzenia możemy też oczywiście wybrać z abonamentem – na przykład planem M za 60 złotych miesięcznie (już z naliczonymi rabatami). Wtedy w 36 ratach również zapłacimy 151 złotych.

Z promocji w Orange skorzystamy do 16 listopada 2022 roku, jedynie w sklepie internetowym Orange. Sieć proponuje nam cztery odcienie składaka: szary, różowy, fioletowy i niebieski. Zegarek dostępny jest natomiast tylko w odcieniu czarnym.

Więcej szczegółów dotyczących najświeższej oferty tygodnia znajdziesz na dedykowanej stronie internetowej operatora.

Przeczytaj również

T-Mobile: drugie urządzenie w zestawie gratis! Prezenty też w Magenta Dom

Źródło: informacja prasowa

Nie przegap kolejnej promocji

Łowcy Promocji techManiaK.PL

Jeżeli szukasz przecen i promocji i nie chcesz przegapić dobrych okazji, zachęcam do śledzenia naszego maniaKalnego profilu Łowcy Promocji na facebooku. Codziennie sprawdzamy co ciekawego można znaleźć w Sieci.