wyciekla-mocarna-specyfikacja-serii-xiaomi-redmi-k60.-az-trzy-modele-w-drodze

Wyciekła mocarna specyfikacja serii Xiaomi Redmi K60. Aż trzy modele w drodze

Xiaomi, a raczej Redmi szykuje mocne uderzenie na 2023 rok. Seria Redmi K60 już zdradziła część swojej specyfikacji, a także to, że zobaczymy 3 różne modele. Co ciekawego pokażą?

Rodzina smartfonów Redmi K60 zaoferuje ciekawe rozwiązania chociażby w kontekście zastosowanych procesorów. Nie przedłużając, zacznijmy od najniższego w hierarchii.

Specyfikacja Redmi K60E

Ten najtańszy (zapewne) spośród całej rodziny produktów będzie napędzany jako jedyny przez produkt MediaTeka. Mowa tutaj o układzie Dimensity 8200.

Xiaomi Redmi K60

fot. Xiaomi

Do tego wiadomo, że działać będzie pod kontrolą Androida 12 i MIUI 13. Znajdzie się także wsparcie dla 120W ładowania przewodowego.

Dane techniczne Redmi K60 i Redmi K60 Pro

Mocniejsze smartfony robią się jeszcze ciekawsze. Standardowy model ma zaoferować flagowy procesor, jakim jest Snapdragon 8 Gen 2. Zapewne będzie nastawiony głównie na wydajność, stąd też taka decyzja producenta.

Xiaomi Redmi K60

fot. Xiaomi

Obecny ma być także AMOLED z wysokim odświeżaniem (zapewne 120/144 Hz). Nie zabraknie rónież Androida 13 wraz z MIUI 14. Przejdźmy jednak do Redmi K60 Pro, czyli prawdopodobnie POCO F5. Ten, ku zdziwieniu wielu, może otrzymać Snapdragona 8+ Gen 1, czyli słabszy układ od niższego w hierarchii Redmi K60.

Xiaomi Redmi K60

fot. Xiaomi

Ekran to kolejny raz AMOLED, ale o rozdzielczości 2K i 120 Hz odświeżaniu. Mowa jest także o 67W ładowaniu, a także działaniu pod kontrolą Androida 13 i MIUI 14.

Data premiery i cena

Na ten moment niestety nie wiemy, kiedy te smartfony pojawią się oficjalnie na rynku. Nie wiadomo także, pod jakimi nazwami występować miałyby Redmi K60E i Redmi K60 poza Chinami.

Nie zapomnij sprawdzić wartościowego wpisu o tym, jak bezpiecznie płacić telefonem.

Jak bezpiecznie płacić telefonem? Ten poradnik uratuje Twoje pieniądze

Źródło