wyciekly-zdjecia-nowego-nexusa-7

Wyciekły zdjęcia nowego Nexusa 7

Wyciekły zdjęcia nowego Nexusa 7

Nowy Nexus 7 - przecieki

Oficjalna premiera najnowszego Nexusa 7 odbędzie się dopiero za kilka dni, jednak niecierpliwi fani tabletów mogą rzucić okiem na ten model już teraz, dzięki Twitterowemu kanałowi @evleaks, który natknął się na oficjalną, prasową ulotkę przedstawiającą ofertę właśnie na ten sprzęt.

Zdjęcie nie mówi wiele o konkretnej specyfikacji nowego 7-calowego tabletu, ale potwierdza fakty, z którymi mogliśmy zapoznać się już podczas wcześniejszych przecieków, mówiących między innymi o 5MP kamerze oraz brandowanej, tylnej obudowie, bez żadnych dodatkowych wgłębień, które były charakterystyczne dla poprzedniej wersji urządzenia. Z tyłu na północnej oraz południowej krawędzi widać również parę głośników, natomiast na prawej krawędzi znajduje się mikrofon wraz z przyciskiem zasilania.

Z przodu urządzenia zauważyć można kamerę oraz diodkę LED, a na ekranie widnieje zapewne system Android w wersji 4.3. Zdjęcie nie ujawnia żadnej konkretnej informacji o specyfikacji ekranu, jednak w wychwyconej przez @evleaks reklamie można doczytać się informacji, że nowy Nexus będzie pracował w rozdzielczości 1920×1200, a jego cenę za model 16GB określono na 229 dolarów, czyli 40 dolarów mniej niż przewidywana wcześniej cena modelu 32GB.

Jak donoszą przecieki, gazetka reklamowa, na której znaleźć możemy między innymi ofertę najnowszego Nexus`a ma pojawić się na rynku w przyszłym tygodniu. Dostępność urządzenia zapowiadana jest tam na wtorek 30 lipca.

Czekamy również na 24 lipca, kiedy to Google obiecało przedstawić więcej szczegółów odnośnie najnowszej wersji urządzenia Nexus 7, a w międzyczasie zapraszamy do zapoznania się z informacjami zawartymi w gazetce reklamowej sieci Best Buy, która właśnie wyciekła:

Nowy Nexus 7 - gazetka