z-usmiechem-spogladam-na-tego-producenta.-przypomina-mi-stare-dobre-czasy

Z uśmiechem spoglądam na tego producenta. Przypomina mi stare dobre czasy

Chiński producent przygotowuje się do wprowadzenia ZTE V70 Pro. Telefon pojawi się w kraju rodzimym producenta, ale czy opuści Chiny? Co skrywa specyfikacja i kiedy pojawi się urządzenie?

  • ZTE V70 Pro wkrótce zadebiutuje w Chinach.
  • Znana jest specyfikacja urządzenia.
  • Telefon odwiedzi średnią/średnio-niską półkę cenową.

Specyfikacja modelu ZTE V70 Pro

Dziwny sentyment towarzyszy mi, gdy słyszę o tym chińskim producencie. Zawsze z uśmiechem spoglądam na nowe informacje na jego temat. Miło mi słyszeć, że na rynku rodzimym radzi sobie całkiem dobrze.

ZTE V70 Pro nie opuści Chin, ale nie ma czego żałować. Telefon prezentuje dość przeciętną specyfikację. W zasadzie nie wyróżnia się niczym szczególnym.

Za wydajność telefonu odpowie Qualcomm Snapdragon 765G. Nie jest to najnowszy procesor i prezentuje wynik w granicach 300000 punktów w benchmarku AnTuTu. Na pocieszenie układ wyposażony jest w moduł 5G.

ZTE V70 Pro

ZTE V70 Pro / fot. ithome.com via gizmochina.com

Przedni panel otrzyma przekątna 6,7″. Wiemy także, że prezentowane multimedia otrzymają rozdzielczość Full HD+. Na temat technologii wykonania, czy częstotliwości odświeżania brakuje informacji.

Zapleczem fotograficznym staną się:

  • Aparat główny z matrycą 64 MP.
  • Aparat pomocniczy z matrycą 5 MP.
  • Kolejna kamerka pomocnicza z matrycą 2 MP.
  • Strzelanka selfie z matrycą 32 MP.

Bateria o niewiadomej mocy ładowania będzie mieć pojemność 4510 mAh. Wymiary ZTE V70 Pro zaprezentują się w następujący sposób: 163.5 × 75.8× 7.6 mm, a 192.5 gramy wagi nie zrobią z urządzenia „fitnesiary”. Po wyjęciu z pudełka, użytkownika przywita Android 12. Mowa, więc o czystym systemie bez nakładek.

Jeśli mowa o segmencie średniaków, to zdecydowanie lepiej zaprezentuje się model OPPO A1 Pro. Jego specyfikacja jest znana, a premiera odbędzie się już na dniach.

Znamy premierę i specyfikację ślicznego średniaka OPPO ze świetnym ekranem OLED 120 Hz

Źródło