zapisz-sobie-te-date-w-kalendarzu,-bo-wtedy-zadebiutuja-(co-najmniej)-dwa-wybitne-smartfony

Zapisz sobie tę datę w kalendarzu, bo wtedy zadebiutują (co najmniej) dwa wybitne smartfony

Składany ekran, flagowiec z aparatem 200 MP i ładowaniem 200 W, a może fajne średniaki z fotograficznym zacięciem? Nie musisz wybierać. Premiera Honor 80 i Honor Magic V2 ma to wszystko w jednym.

Choć telefony Honor nie są oficjalnie dostępne w Polsce, to nie są przez to mniej interesujące. Przecież bez problemu można znaleźć je na Amazonie. Tak samo będzie pewnie z serią Honor 80. Mam nadzieję, że i Honor Magic V2 zaliczy nareszcie globalną premierę. Dzisiaj poznaliśmy oficjalną datę debiutu w Chinach.

Honor 80, Honor Magic V2 i inne zadebiutują już 23 listopada 2022 roku

Zapowiada się, że już 23 listopada chiński producent pokaże co najmniej 4 bardzo ciekawe smartfony. Gwiazdą pokazu będzie oczywiście składany Honor Magic V2. Następca flagowca sprzed roku ma pracować na Snapdragonie 8+ Gen 1. To dość ciekawe, bo dokładnie ten sam procesor wykorzysta Oppo Find N2. Na jego debiut sobie jednak poczekamy.

Honor 80

Premiera Honor 80 / fot. producenta

Drugi model z premierą 23 listopada to Honor 80. Ten z kolei ma pracować na MediaTeku Dimensity 1080 (tym samym z realme 10 Pro). Model Honor 8 Pro dostanie z kolei Snapdragona 778 – znowu, chciałoby się powiedzieć. Tutaj gwiazdą specyfikacji ma być aparat 108 MP.

Tym razem producent ma dorzucić jeszcze Honora 80 Pro+. To już prawie flagowiec. Snapdragon 8+ Gen 1, zagięty na krawędziach ekran AMOLED 1.5K, aparat 200 MP oraz ładowanie o zniewalającej mocy 200 W robią wrażenie. Obok składanego flagowca to zdecydowanie gwóźdź programu. Szkoda, że żaden nie ma szans na oficjalny debiut w Polsce.

Warto też pamiętać, że to nie jest nawet najważniejsza premiera tego producenta w najbliższych miesiącach. Honor Magic5 otrzyma Snapdragona 8 Gen 2. Spodziewamy się też, że powalczy o tytuł najlepszego fotosmartfona 2022 roku. I wcale nie zamierza użyć do tego matrycy o rozdzielczości 200 MP.

Każdy dzień coraz mocniej przybliża nam również premierę Xiaomi 13 Pro. Dzisiaj po raz pierwszy mogliśmy przyjrzeć się jego designowi ze sprawdzonego źródła. Zapowiada się sporo zmian w stosunku do poprzednich flagowców Xiaomi.

Jeden z najlepszych flagowców 2023 roku w pełnej krasie. Dostanie POTĘŻNY aparat

Źródło