zbieram-szczeke-z-podlogi.-oto-zdjecia-super-res-zoom-wykonane-google-pixel-7-pro!

Zbieram szczękę z podłogi. Oto zdjęcia Super Res Zoom wykonane Google Pixel 7 Pro!

Google właśnie udostępniło galerię zdjęć wykonanych najnowszym telefonem firmy – Google Pixel 7 Pro. Skupia się ona się na pokazaniu możliwości trybu Super Res Zoom, który pozwala na 30-krotne przybliżenie bez utraty szczegółów na wykonywanych fotografiach.

Amerykańska firma z Mountain View podgrzewa atmosferę przed oficjalnym wypuszczeniem nowych smartfonów z linii Pixel 7. Google udostępniło właśnie galerię fotografii wykonanych w trybie Super Res Zoom za pomocą Google Pixel 7 Pro.

Myślę, że żyjemy w czasach, w których śmiało można przyznać, że do wykonywania dobrych zdjęć nie trzeba kupować aparatów kompaktowych, czy nawet lustrzanek i bezlusterkowców. Nie od dziś wiadomo, że nowoczesne słuchawki robią przyzwoite zdjęcia, ale to, co pokazało Google, doprowadza mnie do opadu szczęki.

Telefon jest bowiem w stanie wykonać zdjęcie z 30-krotnym przybliżeniem!

30-krotny zoom Google Pixel 7 Pro robi rewelacyjne wrażenie

Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyż wiele słuchawek potrafi osiągnąć dużo większy zoom cyfrowy. Nawet mój leciwy Huawei P30 Pro oferuje 50-krotne przybliżenie, a o nowszych „galaktycznych” Samsungach nie ma nawet co wspominać.

Google Pixel 7 Pro zachowuje jednak ogromną ilość szczegółów na wykonywanych fotkach. Z resztą jeżeli mi nie wierzysz, to zobacz kilka przykładów, które zamieszczam poniżej.

Google Pixel 7 Pro

Fot. Producenta

Google Pixel 7 Pro

Fot. Producenta

Funkcja Super Res Zoom to nie jedyny aspekt, jakim mogą pochwalić się nadchodzące flagowce Google. Niedawno pisałem o nowych trybach, które mają zawitać do Google Pixel 7 i Google Pixel 7 Pro. Wychodzi więc na to, że zapowiada się nie lada gratka dla fanów fotografii mobilnej.

Źródło