ze-stabilnego-miui-14-mozesz-sie-cieszyc-juz-dzis!-zainstalujesz-je-na-tych-telefonach-xiaomi

Ze stabilnego MIUI 14 możesz się cieszyć już dziś! Zainstalujesz je na tych telefonach Xiaomi

Chcesz mieć na swoim telefonie Xiaomi najnowsze MIUI 14 jak najszybciej? Jeśli masz jeden z tych sześciu modeli, to stabilną wersję nakładki od Xiaomi.eu zainstalujesz już dziś! Już nie musisz czekać na oficjalne pojawienie się MIUI 14 w Polsce.

Zastanawiasz się, kiedy w Polsce pojawi się aktualizacja do MIUI 14 prosto od producenta? Pewnie niezbyt prędko. Jeśli dobrze kojarzę, Xiaomi jeszcze nic konkretnego nie wspominało o globalnej wersji swojej nakładki.

Jest jednak sposób, by na wybranych smartfonach Xiaomi zainstalować stabilne MIUI 14 już dziś.

Stabilne MIUI 14 od Xiaomi.eu zainstalujesz na tych telefonach Xiaomi

MIUI 14

MIUI 14 / fot. producenta

Fani Xiaomi (zwłaszcza Ci z dłuższym stażem sympatii do marki) zapewne wiedzą, że Xiaomi.eu i MIUIPolska przygotowują jedną z najlepszych alternatyw – o ile nie najlepszą – dla MIUI Global. Robią to już od czasów, gdy Xiaomi w oficjalnej polskiej dystrybucji było dopiero marzeniem.

Jeśli masz więc zaufanie do tych źródeł i znasz się na wgrywaniu oprogramowania na telefony Xiaomi, to z MIUI 14 możesz zacząć korzystać już dziś. Oczywiście głównym warunkiem jest to, że masz jeden z poniższych modeli:

Pierwsza trójka nie opuściła i nie opuści Chin, więc pewnie mało który Polak ma je w swojej kieszeni. Zupełnie inaczej wygląda sprawa z pozostałą trójką, gdyż Xiaomi 12 Pro, Xiaomi 12 i Xiaomi Mi 11 Lite 5G trafiły do sprzedaży w Polsce.

Jak wgrać MIUI 14 na swoje Xiaomi? Tego dowiesz się ze źródła. Znajdziesz tam wszystkie potrzebne linki, instrukcje i ważne uwagi.

Ja od siebie dodam tylko, że instalacji dokonujesz na własną odpowiedzialność. Warto bowiem pamiętać, że mimo dużego doświadczenia i wiedzy, ciągle mamy do czynienia z fanowską wersją oprogramowania.

Często uważaną za lepszą niż oryginalna 😉

Dla większej liczby modeli Xiaomi dostępne jest MIUI 14 od Xiaomi.eu w wersji beta:

MIUI 14 na tych smartfonach Xiaomi zainstalujesz już dziś! Co nowego?

Źródło